e-katalog
E-ALIŞVERİŞ

Ceviz İç

Ceviz iç Yararları

Ceviz bilindiği gibi insan beynini bana insan beynini aldıran mı daha çok kas sağlığı ve damar rahatsızlığı için kullanılan ilaç tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda ceviz kalp için çok iyi geldiğinden dolayı her gün bir avuç ceviz veya fındık fıstık yemesi uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Aynı zamanda ceviz beyne benzediğinden dolayı beyin ve zeka gelişimi için birebir bulunmaz doğal kaynak olup içerisinde vitaminler sayesinde b12 vitaminden dolayı ve içerisinde bulunan yağdan dolayı insan beynin gelişmesinde önemli etki de rol oynamaktadır.Aynı zamanda bu besin çocuklar üzerindeki zeka gelişimini ve liderliğini etkilediğinden dolayı ailenin gözünde bulundurma ve çöpler için çok ceviz tüketmesini önem göstermelidir.  
Ceviz pasta börek fındık fıstık le beraber çekildiği zaman çok faydalı bir enerji kaynağı ve besin deposu olmakta aynı zamanda bu ürün çeşitli kuruyemişler arasında ceviz içi olarak ta yer almaktadır. Bu ürünü her zaman tüketmeli ve günde neredeyse bir avuç kadar yaşlıların tüketilmesi gerekmektedir konusunda uzmanlar uyarılarda bulunmaktadır.

1 comment

  1. Ben danimarkada yasiyorum ve ihracat düşünüyorum fiyatda anlasilirsa .

Sipariş verin