e-katalog

Blog

Alagözler Gıda

1970 yılında kurulan Alagözler Gıda San.Tic.Ltd.Şti Türkiye’nin antep fıstığı sektöründe büyük işletmelerinden biri olarak günümüze kadar faaliyet göstermiştir. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda Alagözler Gıda San.Tic.Ltd.Şti her geçen gün genişleyen pazar payı ile , Türkiye’de sektörde ilkler arasında girmiştir.
1970 yılından. O günden bu güne, önce kendi tüketmeğimiz hiçbir ürünü müşterilerimize de sunmadık.

Bu hassasiyetimiz sayesinde, bugün 20.000 m²’lik, günlük 60 ton kuruyemiş üretme kapasitesine sahip olan yeni fabrikamızda; çiftçilerimizin itina ile yetiştirdikleri ürünleri, laboratuvarımızda kontrolden geçirip, özenle seçerek, hijyenik ortamlarda paketler, tüketicilerimizin muhabbet dakikalarının vazgeçilmezi haline getiririz.

Alagözler Gıda San.Tic.Ltd.Şti hedeflerine müşterilerine teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarla ürünlerini daha da kaliteli bir sunum haline getirerek, onların üretimden oluşan sorunları tamamen ortadan kaldırmaktır.

Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur.

Bugün siz değerli müşterilerimize katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.

Read more

OnlineKuruyemis

Alagözler Gıda tescilli altında olan Online Kuruyemiş internet üzerindeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurulmuştur.Kısa sürede ürün çeşitliği ve uygun fiyatları ile günlük binlerce ziyaretçiye ulaşmıştır. Ankaradan tüm Türkiye ye %100 taze ürünlerimiz ile ürün temin etmekteyiz. Kısa sürede binlere ulaşan müşterilerimiz ile Türkiye’nin en iyi online kuruyemiş sitesi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Online Kuruyemiş olarak; taze mi taze sloganımızla çıktığımız bu yolda ürünlerimizin tazeliğinden iddalı olduğumuz kadar hızlı teslimatlarımız ile Türkiye’nin her bir noktasında kuruyemişleri ulaştıyoruz. Bu anlamda taze, güvenilir ve hızlı kargolama hizmetlerimiz ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

…ve bugün siz değerli müşterilerimize katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.

Read more